Bursa Su Kaçağı Tespiti

Bursa Su Kaçağı Tespiti


Bursa Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı tespiti ve onarımı yaşam alanı içerisindeki en maliyetli ve zahmetli bakım ve onarım işlerinin başında gelmektedir. Su kaçağının yerinin tam olarak tespit edilebilmesi son derece zor ve zaman alıcı bir işlemdir.

Su kaçağı nedeni ile yapıda pek çok farklı tahribatlar oluşabilmektedir. Özellikle su kaçağının bulunduğu bölgede oluşan mantar ve küf oluşumu insan sağlığını son derece olumsuz bir şekilde etkilemektedir.

Su kaçağının gerek yapılarda oluşturduğu tahribat gerekse insan sağlığını direkt olarak tehdit etmesi, bu sorunun hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulması bu neden ile son derece önemlidir.

Bursa su kaçağı tespiti konusunda teknolojiden faydalanılmaktadır. Bu sayede oldukça hızlı sonuçlar elde edilmektedir. Kullanılan teknolojik cihazların yardımı ile su kaçağının olduğu yer tam olarak tespit edilmektedir. Bu neden ile yapıda herhangi bir yerin kırılması söz konusu değildir.

Bursa Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Yaşam alanında su kaçağı problemi yaşayan kişilerin Bursa su kaçağı tespiti bildiriminde bulunması neticesinde en geç yarım saat içerisinde belirtilen adrese gidilmektedir. Sorunun yerinde tespiti yapıldıktan sonra uygun cihaz ve ekipmanlar kullanılarak onarım işlemine başlanmaktadır. Yapılacak olan onarım işlemi için ev sahibi bilgilendirilir ve yapılacak işlem hakkında ev sahibinin onayı alınır. Alınan onay ile sadece tıkanıklığın yaşandığı bölüm kırılarak kaçak ev sahibine gösterilir ve gerekli onarım işlemi gerçekleştirilir.

Yapılan işlem ile alakalı belge ve formlar ev sahibine teslim edilerek adresten ayrılır.

Bursa Su Kaçağı Onarımı.

Bursa Su kaçağının tespiti yapıldıktan sonra ev sahibinin onay vermesi ile mevcut su kaçağının onarım işlemi gerçekleştirilir.

Su kaçağının temiz su tesisatında olması halinde onarım işlem hemen yapılmaktadır. Su kaçağının atık su gider tesisatında olması halinde ise sorunun büyüklüğü belirlenir ve ev sahibine yapılacak olan onarım çalışması anlatılarak maliyet bildiriminde bulunulur.

Ev sahibinin onarımı istemi durumunda müsait olunan bir gün için randevu oluşturulur. Belirlenen günde gerekli olan bakım, onarım ve temizlik işlemi gerçekleştirilir.

Geçekleştirilen bakım ve onarım çalışması neticesinde ev sahibine gerekli olan form ve evraklar teslim edilir.