Gsm: 0534 322 55 43

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Logarlar binaların önünde bulunan gider çukurlarıdır, buraya biriken atık giderler belediyenin kontrolünde olan kanalizasyonlara ulaşır, logarların tıkanmasındaki en büyük sebepler tuvaletlere atılan temizlik bezleri, ıslak mendiller, kalitesiz suda erimeyen havlu peçeteler ve az rastlansa da plastik oyuncaklar olabilmektedir.

Logar kapakları zamanla üzerine atılan kum yada otlarla kaybolmuş olabilir. Firmamız söz konusu logar (rögar) ‘ın yerini cihazlar yardımı ile kısa sürede tespit edebilmektedir. Aynı şekilde yeri kaybolan su ve gider borularını da kısa sürede nerede olduğunu tespit edebilmekteyiz.

Firmamız logarın yerini tespit eder, logar içindeki atık giderleri temizleyerek kanalizasyona ulaşmasını sağlar, tıkalı olan logarlar kameralı cihazlar yardımı ile görüntülenir tıkanıklık sebepleri gözle görülür şekilde sizlere raporlanır, akabinde tıkanıklığın nelerden kaynaklandığı açıkça size sunulmuş olur. Bursa’da logar tıkanıklığı açan profesyonel bir firma arıyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz.

HİZMETLERİMİZ

  • Kanalizasyon Açma - Kanal Görüntüleme -Temizleme

    Bursa Kanalizasyon Açma Servisinin sağladığı hizmetlerden biri robot makina ile  kırmadan kanal görüntüleme hizmetidir. Arızalı veya tıkanmış bölgeyi kameralı cihazlarla tespit edip son sistem ekipmanlarımızla müdahale ediyoruz.

  • Tıkanıklık Açma - Gider Açma- Kanal Açma

    Bursa Kanalizasyon Açma Servisinin  teknolojik makinalarla sağladığı hizmetlerden biride kanalizasyon ve atık su boru tıkanıklıklarını açmaktır. Konutunuzun hiçbir yerini kırmadan tuvalet, banyo, mutfak giderlerini ortalığı kırıp dökmeden, kirletmeden profesyonel makinalarla açıyoruz.

  • Cihazla Su Kaçağı Tespiti- Kırmadan Su Kaçağı Tamiri

    Su Kaçağı tespiti ve Su Sızıntısı Son Teknoloji Su Sızıntı Tespit Cihazı ile Su Kaçakları Tespit Edilerek Banyo Mutfak Fayanslarını Kırmadan Su Tesisatı Tamiri Yapılır.

ÇALIŞMALARIMIZ

Su kaçağı tespiti ve tamiri, tıkanıklık,kanalizasyon ve gider açma, kanal görüntüleme,kanal temizleme gibi yapı tesisat hizmetleri ve her türlü tesisat işlerinizde çalışma yapılacak alanı kırıp,dökmeden, zarar vermeden her türlü alt yapı arızasını teknolojik ekipmanlar ile çalışarak çözümlemekteyiz.

ŞİMDİ ARA